הדפסה על כובעים

כובעים עם לוגו – לפעילות מחוץ לכותלי המשרד (גם פירסום איכותי וגם הגנה מפני השמש).

הדפסה על כובעים מאפשרת לקבוצות שונות להתבלט הרבה יותר ואפילו ליהנות הרבה יותר מהרגשת גיבוש ושייכות.
קבוצות של מטיילים או כאלה המשתתפות בצעדות שונות, יכולות להיות הרבה יותר מיוחדות כשהן צועדות עם כובעים אחידים שעליהם מודפסת הדפסה מיוחדת.
פרסום שלמה מציג ניסיון רב בתחום של הדפסה על כובעים תוך התייחסות מדויקת לכל בקשה של כל לקוח.
יש לא מעט מטרות שעבורן מעוניין מישהו להדפיס על כובעים. אך בין אם המטרה היא מסחרית עבור לקוח עסקי ובין אם היא סתם בשביל הכיף, מבחינתנו בפרסום שלמה אין שום הבדל ואנו עושים הכול בכדי להציג תוצאה מושלמת שתשביע את רצונו של כל לקוח שלנו.

אנו משתמשים בציוד איכותי וחדיש בכדי שההדפסה על הכובעים שלכם תהיה מדויקת ואף תישמר למשך זמן רב
כובע שמגן על הראש מפני שמש קופחת או מפני תנאים קשים במקומות כמו מפעלים למשל, חייב להיות לא רק איכותי מבחינת הבד והתפירה אלא כמובן גם מבחינת ההדפסה.
לכן שימוש בצבעים איכותיים ובמכונות הדפסה חזקות ומדויקות הם אלו שעושים את ההבדל בין פרסום שלמה לבין עסקים אחרים בתחום זה של הדפסה על כובעים.
כל מי שמעוניין לראות תוצאה סופית ברמה גבוהה בכל הדפסה יודע שהוא יכול לסמוך עלינו מבלי כל קשר לכמות הכובעים המודפסים שהוא צריך.
אצלנו כל פרויקט הדפסה זוכה להתייחסות אישית מתחילתו ועד סופו.

הדפסה על כובעים מתאימה מאוד גם לימי גיבוש שונים המיועדים לעובדי החברה ומתקיימים בטבע

בדרך זאת נוצרת אחידות בין כל המשתתפים באמצעות הכובעים הזהים אשר יכולים להוות גם מזכרת נחמדה מהאירוע. מדובר על אלמנט זול באופן יחסי אשר נשמר לאורך זמן ויכול לשמש את בעליו במגוון אירועים ונסיבות, אשר יזכירו לו בכל פעם את מקום העבודה שלו.

0/5 (0 Reviews)